OKTÓBER 6.

AZ ARADI TIZENHÁRMAK EMLÉKNAPJA

Iskolánk fontos hagyományai közé tartozik a mártírtábornokairól való ünnepi megemlékezés. Hatékony együtt-gondolkodással és munkamegosztással, egy,- az alkalomhoz méltó ünnepi műsort álmodtunk meg, amit közös munkával sikerült megvalósítanunk.

Diákjaink számára mindenkor nagy kihívást jelent egy-egy közös produktum megalkotása, ám újra bizonyították, hogy kellő motivációval, megerősítéssel képesek példa értékűen szerepelni. Nagyszerű volt látni, ahogy alsós, felsős- kicsi és nagy gyermek áhítattal vette ki részét a zenés, énekes, szöveges, médiatartalmakat összegző műsorból.

Ihletett pillanatok részeseiként éreztük: iskolánk kápolnájában rendezett közösségi együttlétünket áldás kísérte. Intézményünk egyesített erőforrásaiban áldás, hit és jóravaló akarat rejlik. A görögkatolikus szellemiség ereje nem csupán ünnepeinket, de munkás hétköznapjainkat is átszövi, gazdagítja életünk számos eseményét!

A további képek a galériában tekinthetőek meg.

Hírdetés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.